CIVILSCAPE logo
Istanbul (Turkey): view from the Galata Tower across the Golden Horn.
Sylt (Germany)
Córdoba (Spain): view of the Roman bridge across the river Guadalquivir.
Sylt (Germany)
Castle of Alaró (Mallorca, Spain)
Old bridge across the Guadalqivir river near Italica (Spain)
Sylt (Germany)
Roman amphitheatre in Italica near Sevilla (Spain)
Great Mezquita of Cordoba (Spain)

Nacházíte se zde:  Links

Links

 • CIVILSCAPE internet

  Na webových stránkách poskytuje mnoho užitečných informací týkajících se naší organizace, členy a partnery. Najdete zde také další informace související s Evropskou úmluvu o krajině, jako zprávy, události, publikace a seznam odkazů.
  http://www.civilscape.eu | Čtěte více

 • Europeana

  Europeana umožňuje lidem objevovat digitální zdroje v evropských muzeích, knihovnách, archivech a audiovizuálních sbírkách. Podporuje objevování a propojování v multilinguálním prostoru, ve kterém je možno nechat se inspirovat a sdílet bohatost a rozmanitost evropského kulturního a vědeckého dědictví.
  http://www.europeana.eu/portal/aboutus.html | Čtěte více

 • Vital Landscapes

  Program si stanovil za cíl přispívat k ochraně kvality, různorodosti a krásy kulturních krajin ve střední Evropě – což bude potenciálem pro jejich budoucí rozvoj – zavedením mezioborových regionálních strategií a nových technologií pro vizualizaci změn v krajině. Na projektu se společně podílí osm mezinárodních partnerů, mezi nimiž jsou vědci i praktiční realizátoři.
  http://www.vital-landscapes.eu | Čtěte více

 

Další informace

Social media, wikis, blogs and other online services that aim to exchange and cooperation between users play in the communication about landscape an increasingly important role. This page shows the most important services are combined.

Several European offices, agencies and institutions have created official accounts on social networks and other sites dedicated to sharing content.

Reading RSS feeds (engl.)

By subscribing to the RSS feed, you can either read all the articles in your newsreader or you can integrate it into your private homepage.
To subscribe to the rss-feed or another specific item, copy the URL of the RSS feed into your news reader.
Some modern web browsers can create live bookmarks in the tool bar. To do this, click on the red RSS symbol in the address field or in the status bar at the bottom right of your browser and select the item you're interested in. (engl.)

Help us ..

Na následujících stránkách jsou publikovány pouze v angličtině. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.
Jste vítáni, aby nás podpořit v našem úsilí stránku přeložit CivilScape do různých jazyků.

| Share  © CIVILSCAPE | Poslední změny: August 10 2013 17:46:29. - Dirk Gotzmann